COACHING

                                           Dlaczego pracuję jako coach? 

Coach, Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego

Od zawsze chciałam pomagać ludziom, wykonywać pracę, która będzie wnosić wartość do życia innych ludzi. Zawsze lubiłam słuchać innych, dodawać im otuchy i wiary, że może być lepiej. Z upływem lat zrozumiałam, że nie każdy chce otrzymywać „dobre rady” bo każdy z nas wie najlepiej, jak ma postępować w życiu. Czasem jedynie potrzebuje pomocy aby dostrzec i rozwinąć to, co najlepsze ma w sobie. Ja swojej drogi życiowej szukałam długo, stąpając po różnych, różnorodnych ścieżkach, niekiedy krętych i wyboistych aby wreszcie znaleźć coś, co od zawsze było podyktowane potrzebą serca. Coaching jest odpowiedzią na moje poszukiwania, bo skoro pomógł mnie – wierzę, że pomoże również Tobie.

Lubię mówić, że coaching uskrzydla…każdego, kto zechce rozpostrzeć skrzydła.

O sobie w roli coacha lubię mówić, że jestem towarzyszem w Twojej zmianie…

Zapraszam Cię w niebanalną, niezwykłą, choć nie zawsze łatwą podróż. Podróż do Twojego spełnionego życia….

Proces coachingowy

Pierwsza sesja jest sesją próbną. Obie strony ustalają, czy chcą dalej wspólnie pracować i jak ta współpraca będzie przebiegać.

Celem pierwszej sesji jest określenie konkretnych potrzeb rozwojowych i ustalenie celów klienta. Opracowujemy indywidualny plan rozwoju oraz ustalamy zasady współpracy. Dokładnie wyjaśniamy na czym polega coaching i sprawdzamy, czy ta metoda jest dla Ciebie odpowiednia.

Podczas sesji pracujemy na „Tu i Teraz”, nie analizujemy przeszłości. Pracujemy na Twoich zasobach i mocnych stronach, koncentrujemy się na osiągnięciu wyznaczonych celów. Z każdą kolejną sesją poszerzasz samoświadomość, pogłębiasz poczucie sprawczości w życiu, koncentrujemy się na przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania.

Gwarantuję poufność, partnerstwo i 100% uważności na coachee.

Pracuję w oparciu o metodologię SET (Safety-Experience-Training),  działam zgodnie z zasadami Kodeksu Etyki ICF – International Coach Federation,  wykorzystuję szeroki wachlarz narzędzi coachingowych, oraz wybrane techniki Neurolingwistycznego Programowania NLP.

Pełny proces coachingowy trwa ok 8 – 10 sesji.

Każda sesja trwa 60 – 90 min.

W każdym momencie sesji masz prawo powiedzieć stop i zakończyć proces. To Ty decydujesz nad czym chcesz pracować i w którym kierunku ma podążać sesja.

Prowadzę również sesje dla obcokrajowców w języku angielskim.

Proces coachingu biznesowego jest kontraktowany z każdą firmą indywidualnie, poprzedzony analizą potrzeb firmy, przełożonego i pracowników biorących udział w procesie. 


„Coaching został stworzony w celu zapewnienia klientom możliwości powiększenia ich zdolności do osiągania wymarzonych rezultatów i budowania w nich pewności siebie, co do ich naturalnych umiejętności.”
International Coach Federation ICF

„Coaching jest procesem, którego głównym celem jest wzmocnienie klienta oraz wspieranie go w samodzielnym dokonywaniu zamierzonej zmiany w oparciu o własne odkrycia, wnioski i zasoby.”
Wikipedia.pl

Coaching jest dla Ciebie jeśli:

•  Jesteś gotowy na zmiany i pracę nad sobą
  Potrzebujesz wzmocnić swoje mocne strony, świadomie je rozwijać
  Odczuwasz brak równowagi pomiędzy życiem osobistym a zawodowym
  Chcesz coś zmienić w swoim życiu ale nie do końca wiesz co i jak tego dokonać
  Stoisz przed ważnym wyborem
  Brakuje Ci motywacji do działania
•  Chcesz szybciej realizować cele i polepszyć efekt działa

Obszary mojej specjalizacji coachingowej:

coaching warszawaBusiness & Executive – tworzenie własnego biznesu, budowanie zespołów sprzedażowych, motywowanie pracowników, sprzedaż i profesjonalna obsługa klienta, pozyskiwanie klientów; realizowanie celów, budowanie ścieżki kariery

Dla kogodla wyższej kadry zarządzającej, menadżerów, właścicieli firm, liderów i pracowników zainteresowanych rozwojem swoich kompetencji oraz szybszym osiąganiem celów.

Co zyskasz: Opracujemy model biznesowy dopasowany do Twojego biznesu, ścieżkę kariery dla Ciebie i Twoich pracowników; zbudujesz zespół ludzi, z którymi chcesz pracować, nauczysz się efektywniej motywować pracowników i siebie, wymagać w sposób asertywny; zmienisz ograniczające przekonania na temat swojej pracy, zaczniesz szybciej osiągać cele biznesowe.

 

heartLife – realizowanie celów, wzmacnianie poczucie własnej wartości, asertywność, budowanie trwałych relacji interpersonalnych, komunikacja, rozwiązywanie konfliktów; poczucie stresu i wypalenia

Dla kogo: dla kobiet i mężczyzn potrzebujących odnaleźć właściwą drogę w życiu, chcących szybciej osiągać cele i bardziej świadomie dokonywać zamierzonych zmian.

Dla przyszłych i świeżo upieczonych mam – przygotowanie do pełnienia nowej roli oraz mam, które chcą odzyskać równowagę w życiu prywatnym i zawodowym.

Co zyskasz: Wzmocnisz samoocenę i poczucie własnej wartości, polubisz i zaakceptujesz siebie, nauczysz się radzić sobie z krytyką i trudnymi sytuacjami, znajdziesz rozwiązania swoich problemów, zmienisz negatywne przekonania na swój temat i otoczenia na przekonania wspierające, wypracujesz własną strategię realizowania celów i zaczniesz szybciej je realizować,  będziesz komunikować się i rozwiązywać konflikty w sposób asertywny, zmienisz złe nawyki, wypracujesz swój sposób na szczęście i poznasz lepiej siebie samego, zaczniesz wprowadzać realne zmiany w swoje życie z większą odwagą i wiarą we własne możliwości.

 

coaching lifeHealth – motywowanie do zdrowego, aktywnego życia, zmiana nawyków, podjęcie aktywności fizycznej, akceptacja ciała

Dla kogo: dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i ciało, zmienić złe nawyki na zdrowe, wytrwale dbać o sylwetkę, zmotywować się do zdrowego, aktywnego trybu życia

Co zyskasz: ruszysz się z kanapy i podejmiesz aktywność fizyczną, zmienisz nawyki żywieniowe, polubisz swoje ciało, będziesz wiedział dlaczego to robisz.

 

Czego oczekuję od Ciebie?

Twojej gotowości do zmiany i rzetelnego zaangażowania w pracę – bez tego nie dokonamy realnej, trwałej zmiany.