Witam Cię serdecznie na mojej stronie. Nazywam się Aleksandra Gelo – Piesta.

Aleksandra Gelo-Piesta Coach, Trener Biznesu Warszawa

Jestem psychologiem, certyfikowanym coachem, trenerem biznesu i rozwoju osobistego, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku Psychologia Społeczna, a także Martin College of Sydney w Australii na kierunku Marketing oraz Szkoły Coachów Grupy SET i Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET. Od 2016 roku współpracuję z Grupą Set jako trener w ramach Szkoły Coachów oraz Szkoły Trenerów Biznesu.

Właścicielka firmy szkoleniowo-coachingowej Gelo Coaching & Trainings. Prowadzę indywidualne sesje coachingowe, warsztaty grupowe oraz holistyczne wyjazdy. Współpracuję zarówno z firmami, jak i z osobami indywidualnymi.

Jestem autorką holistycznego projektu dla kobiet CRAZY WOMEN GO HEALTHY, projektu corporate wellness dla firm BUSINESS GOES HEALTHY, a także dla młodzieży TEENS GO HEALTHY.

Była tancerka z ponad 15-letnim stażem i licznymi pucharami na koncie. Czynna instruktorka i trenerka personalna metody Pilates.

W swojej pracy z powodzeniem łączę pracę z ciałem, umysłem i duszą, ucząc ludzi, że zmiana na jednym poziomie zawsze pociąga za sobą zmiany na dwóch pozostałych.

Prywatnie szczęśliwa żona, mama i spełniająca się kobieta. Crazy Woman. Crazy Mom. Pasjonatka uśmiechu, dobrych relacji, równowagi życiowej, sportu, zdrowego odżywiania, długich wycieczek po górach, a także swojej pracy, w której inspiruję, motywuję, zarażam dobrą energią i pomagam ludziom szybciej osiągać zamierzone efekty.

 

Jako trener i coach dzielę się  z innymi ludźmi swoim praktycznym doświadczeniem (kilkunaście lat pracowałam w większych, mniejszych korporacjach w sprzedaży), energią, łatwością budowania kontaktów, optymizmem i wiarą w ludzi, a także realizuję moje kluczowe wartości w biznesie tj:

Szacunek – który przejawia się pełną akceptacją dla odmienności ludzkich charakterów, wartości, pochodzenia, koloru skóry. Moją życiową zasadą, którą realizuję zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, jest traktowanie innych, tak jak sama chciałabym być traktowana. W moich sesjach coachingowych przejawia się to „otulaniem” klienta i stworzeniem mu bezpiecznej atmosfery pracy, w moich szkoleniach zaś przejawia się to dbałością o bezpieczną atmosferę i komfort uczestników.

Otwartość – na ludzi, świat, nowości, rozwiązania, techniki itd, To także elastyczne podążanie za klientem, nie narzucanie mu swojej wizji i szczera chęć uczenia się od innych ludzi.

Zaufanie –  pracuję z klientami nad różnymi kwestiami, niektóre z nich są bardzo osobiste, niekiedy trudne. Często dzielę się swoim doświadczeniem. Pracując ze mną możesz liczyć na całkowitą poufność. Wyznaję tzw. zasadę „Las Vegas” – to co dzieje się na szkoleniach, czy na sesji coachingowej, zostaje pomiędzy mną a klientem lub uczestnikami warsztatu.

Profesjonalizm i Zaangażowanie – do wszystkich sesji i szkoleń, dokładnie się przygotowuję, stawiam na swój nieustanny rozwój osobisty, angażuję się w każdy proces, pod warunkiem, że klient jest gotowy aby samemu się zaangażować. Bez pracy własnej klienta i jego gotowości do wysiłku – nic się nie zmieni. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Układam spersonalizowany plan rozwoju oraz przeprowadzam badanie potrzeb dla firm.

Spójność – jestem sobą – to kluczowa wartość, którą realizuję zawsze i wszędzie. Nikogo nie gram, nie udaję, jeśli czegoś nie wiem, nie umiem – otwarcie się przyznaję. Mam duży dystans do siebie i zawsze wymagam najpierw od siebie.

 


MISJA

Moją misją jest wnosić wartość do życia innych ludzi poprzez pomaganie im w osiąganiu równowagi oraz zamierzonych efektów
w życiu zawodowym i prywatnym. 

 


PRZYGOTOWANIE MERYTORYCZNE
Aleksandra Gelo - Piesta - Coach Warszawa

• Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej – Psychologia Społeczna
• Martin College Sydney – Diploma in Business & Marketing
• Szkoła Coachów Biznesu – Akademia Set
• Szkoła Trenerów Biznesu + Trening Interpersonalny – Akademia Set
• Sandler Training – Techniki Sprzedaży
• Christina Hall – Język jako narzędzie percepcji
• Infinity Power – Certyfikowany Praktyk NLP Neuro-lingwistycznego Programowania
• Akademia SET – Coaching w organizacji
• Infinity Power – Sprzedaż i obsługa klienta
• Infinity Power – Rekrutacja pracowników, budowanie zespołów
• Infinity Power – Komunikacja w sprzedaży
• Infinity Power – Jak planować własną karierę
• Mary Kay Cosmetics Poland – Techniki Sprzedaży
• Mary Kay Cosmetics Poland – Typy klientów
• Mary Kay Cosmetics Poland – Budowanie zespołów
• Mary Kay Cosmetics Poland – Szkoła Makijażu
• Mentalway – Michał Wawrzyniak – NeuroMarketing & NeuroSales