Witam Cię serdecznie na mojej stronie. Nazywam się Aleksandra Gelo – Piesta.

Aleksandra Gelo-Piesta Coach, Trener Biznesu Warszawa

Psychologiem zostałam ze świadomego wyboru. Odkąd pamiętam zawsze chciałam pomagać i wspierać wszystkich dookoła, martwiłam się o najbliższych, chciałam naprawiać świat i bronić słabszych. Stojąc przed wyborem studiów, wiedziałam jedno – chcę pogłębić świadomość, zrozumieć bardziej siebie, a dzięki temu poznać specyfikę osobowości innych ludzi.

W międzyczasie wyjechałam na dłużej do Australii, aby zrobić dyplom z marketingu i zarządzania w Martin College of Sydney, a także pokonałam kilka ówczesnych, osobistych demonów, które nie pozwalały mi wypływać na szersze wody. W Australii zafascynowałam się biznesem, który pochłonął moje myśli na kilka lat. Pracowałam, lub gdzie ja nie pracowałam, prawie w każdej branży: hotelarskiej, marketingowej, medycznej, kosmetycznej, a także network marketing.

Moja praca od ponad 13 lat skupiała się wokół aktywnej sprzedaży, obsługi klienta, a także szkoleń, rozwijania ludzi i przywództwa.

Pracowałam w korporacjach, mniejszych, czy większych i prowadziłam trzy własne biznesy. W każdym popełniłam wszystkie możliwe błędy, zarabiałam dobre pieniądze, lub nie zarabiałam wcale. Odnosiłam spektakularne sukcesy i gorzkie porażki. Ale to co zawsze mnie wyróżniało, to mój ogromny optymizm, być może przywieziony z Australii i wiara, że mogę więcej, że wszystko w końcu się uda.

Co ciekawe każda z własnych porażek była dla mnie dużo bardziej wartościowa od iluzorycznego sukcesu w korporacji. Porażka jest budująca i od nas zależy jak ją przerobimy, jak uzasadnimy i jakie wnioski na przyszłość z niej wyciągniemy.

Dzisiaj wiem, że te wszystkie zdarzenia i doświadczenia doprowadziły mnie do pracy, która jest moją największą pasją.  Jako trener i coach dzielę się  z innymi ludźmi swoim praktycznym doświadczeniem, energią, łatwością budowania kontaktów, optymizmem i wiarą w ludzi, a także realizuję moje kluczowe wartości w biznesie tj:

Szacunek – który przejawia się pełną akceptacją dla odmienności ludzkich charakterów, wartości, pochodzenia, koloru skóry. Moją życiową zasadą, którą realizuję zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, jest traktowanie innych, tak jak sama chciałabym być traktowana. W moich sesjach coachingowych przejawia się to „otulaniem” klienta i stworzeniem mu bezpiecznej atmosfery pracy, w moich szkoleniach zaś przejawia się to dbałością o bezpieczną atmosferę i komfort uczestników.

Otwartość – na ludzi, świat, nowości, rozwiązania, techniki itd, To także elastyczne podążanie za klientem, nie narzucanie mu swojej wizji i szczera chęć uczenia się od innych ludzi.

Zaufanie –  pracuję z klientami nad różnymi kwestiami, niektóre z nich są bardzo osobiste, niekiedy trudne. Często dzielę się swoim doświadczeniem. Pracując ze mną możesz liczyć na całkowitą poufność. Wyznaję tzw. zasadę „Las Vegas” – to co dzieje się na szkoleniach, czy na sesji coachingowej, zostaje pomiędzy mną a klientem lub uczestnikami warsztatu.

Profesjonalizm i Zaangażowanie – do wszystkich sesji i szkoleń, dokładnie się przygotowuję, stawiam na swój nieustanny rozwój osobisty, angażuję się w każdy proces, pod warunkiem, że klient jest gotowy aby samemu się zaangażować. Bez pracy własnej klienta i jego gotowości do wysiłku – nic się nie zmieni. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Układam spersonalizowany plan rozwoju oraz przeprowadzam badanie potrzeb dla firm.

Spójność – jestem sobą – to kluczowa wartość, którą realizuję zawsze i wszędzie. Nikogo nie gram, nie udaję, jeśli czegoś nie wiem, nie umiem – otwarcie się przyznaję. Mam duży dystans do siebie i zawsze wymagam najpierw od siebie.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Wolny czas spędzam z rodziną, przyjaciółmi, celebrując dobrą zabawę, jedzenie , kino i książki. Jestem fanką sportowego trybu życia oraz zdrowego odżywiania.

W swojej pracy opieram się o metodologię SET, działam zgodnie z zasadami Kodeksu Etyki International Coach Federation, wykorzystuję szeroki wachlarz narzędzi coachingowo – trenerskich oraz wybrane techniki Neurolingwistycznego Programowania.


MISJA

Moją misją jest wnosić wartość do życia innych ludzi poprzez pomaganie im w przejściu od strachu, niepewności i niskiej samooceny, do pełnej samoakceptacji, pewności siebie, szczęścia i spełnienia

 


PRZYGOTOWANIE MERYTORYCZNE
Aleksandra Gelo - Piesta - Coach Warszawa

• Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej – Psychologia Społeczna
• Martin College Sydney – Diploma in Business & Marketing
• Szkoła Coachów Biznesu – Akademia Set
• Szkoła Trenerów Biznesu + Trening Interpersonalny – Akademia Set
• Sandler Training – Techniki Sprzedaży
• Christina Hall – Język jako narzędzie percepcji
• Infinity Power – Certyfikowany Praktyk NLP Neuro-lingwistycznego Programowania
• Akademia SET – Coaching w organizacji
• Infinity Power – Sprzedaż i obsługa klienta
• Infinity Power – Rekrutacja pracowników, budowanie zespołów
• Infinity Power – Komunikacja w sprzedaży
• Infinity Power – Jak planować własną karierę
• Mary Kay Cosmetics Poland – Techniki Sprzedaży
• Mary Kay Cosmetics Poland – Typy klientów
• Mary Kay Cosmetics Poland – Budowanie zespołów
• Mary Kay Cosmetics Poland – Szkoła Makijażu
• Mentalway – Michał Wawrzyniak – NeuroMarketing & NeuroSales