REKOMENDACJE

“Można skończyć szkołę coachów i trenerów i wykonywać te zawody zgodnie ze sztuką. Można też być do tego stworzonym 🙂 Naturalnie wykorzystywać w roli coacha i trenera swoje talenty. I takim właśnie coachem i trenerem jest OLA. Pasja, autentyczność, twórczość. Polecam!”

Aneta Jurewicz – Owner Jurewicz Coaching Projekt (Business Coach ACC ICF, Business Trainer, freelancer)

ptaszysko

“Ola’s positive energy convinced me to give coaching a try. Our sessions helped me take a chaotic head full of ideas, identify & prioritize them, then with small simple steps start making big positive changes in life & business. After a couple of months of both pleasant and painful discussions Ola helped me realize what I really want and develop a systematic mindset of making positive changes. Thank you Ola!”

Przemysław (Shem) Prokop – Sales Manager at Management Events

ptaszysko

“Indywidualne podejście, swoboda podczas sesji, profesjonalizm, ogromna energia i przede wszystkim motywacja by pracować nad sobą i iść dalej… lepiej i silniej. Techniki stosowane przez Olę przyjmuje się z łatwością, gdyż z niezwykłą swobodą są wplecione, w wydawałoby się, zwykłą rozmowę… jak się później okazuje, te rozmowy są jednak niezwykłe. Precyzyjne pytania, dotykające zakamarków naszego umysłu pozwalają zrozumieć siebie, poznać, a nawet zmienić elementy, które “uwierają” nas w codziennym życiu. Polecam tego coacha.”

Julita Sadlakowska – Junior Project Manager at Netia

ptaszysko

“Ola to wyjątkowa osoba 🙂 Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z niego innej perspektywy, poukładać “zabałaganione” sfery mojego życia i zdobyć większą świadomość siebie. Ola jest świetnym obserwatorem, jej spostrzeżenia były niezwykle celne, niejednokrotnie dla mnie wręcz odkrywcze, a sumienne notatki z każdego spotkania pozwalały na systematyczne porządkowanie wszystkich omawianych zagadnień. Kończąc spotkania z Olą po raz pierwszy od dłuższego czasu uświadomiłam sobie co jest dla mnie naprawdę ważne w życiu, dowiedziałam się wiele o sobie. Jestem miło zaskoczona tym jak wiele może dać konstruktywna rozmowa! Sukcesem było również to, ze byłam słuchana i rozumiana. Wiedziałam, że w każdej chwili mogę liczyć na pełne wsparcie ze strony Oli. Jej zaangażowanie dało mi ogromny komfort i poczucie bezpieczeństwa. Ola dała się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie szalenie profesjonalna. Swoją postawą pokazuje, że zależy jej na każdym podopiecznym. Z pełnym przekonaniem polecam Olę jako doskonałego coacha! Zaraża energią i motywuje do działania 🙂 “

Dominika Kołaczek – Regional VM Manager at Triumph / CEE&MENA

ptaszysko

“Spotkania z Olą były moim pierwszym doświadczeniem z coachingiem. Nie wiedziałem czego oczekiwać, mogłem się jedynie domyślać z wygooglanych treści. Z sesji coachingowych z Olą jestem bardzo zadowolony. Ola zadaje jak najbardziej trafne pytania, nierzadko takie, na które odpowiedź nie przychodzi od razu. Odpowiedzi te pozwalają jednak na zdefiniowanie bądź przedefiniowanie siebie, odkrycie własnych potrzeb i celów oraz wyznaczenie drogi do ich zaspokojenia bądź osiągnięcia. Sesje charakteryzuje profesjonalizm, indywidualne podejście do coachee i skupienie na trenowanym. Podczas sesji także Ola rozwija swoje umiejętności trenerskie. Widać pełne zaangażowanie trenerki w coaching, chęć dalszego doskonalenia, przez co stwierdzam, iż może być tylko lepiej 🙂 Polecam tego coacha!”

Michał Krawczyk – student @ Warsaw University of Technology

ptaszysko

“Ola jest bardzo utalentowanym i skutecznym coachem. Byłem pod wrażeniem prowadzonych przez nią sesji w trakcie Akademii Coachów Biznesu Grupy SET. Jestem przekonany, że współpraca z nią na polu indywidualnej relacji coachingowej będzie inwestycja która bardzo szybko zwróci się jej klientom. Polecam bez najmniejszych wątpliwości.”

Daniel Kowalski – Trener, Konsultant i Coach Biznesu w Progress Partner

ptaszysko

„Ola to osoba z talentem do budowania relacji. Jest przepełniona optymizmem, co sprawia, że każdy, kto się z Nią spotka ulega zaraźliwemu entuzjazmowi. Jej naturalna empatia pozwala wczuć się w sytuację osoby, z którą pracuje. Ma zdumiewającą zdolność widzenia potencjału w człowieku, czasami wcześniej niż on sam. Jest świetnym integratorem. Nie ma zgody na wykluczenia społeczne z jakiejkolwiek przyczyny. nie znam osoby, która nie byłaby oczarowana jej osobowością. Te cechy charakteru to naturalne wsparcie jej pracy coacha.”
Izabela AntosiewiczTrener Mocnych Stron w firmie Taisja Laudy & Co.

ptaszysko

„Zajęcia prowadzone są w sposób niezwykle profesjonalny, a jednocześnie panuje na nich miła wręcz przyjacielska atmosfera. W trakcie zajęć czułam się zaopiekowana, a  po ich  zakończeniu zmotywowana do dalszej pracy nas sobą. Sama prowadząca,  Ola, to osoba pełna empatii, niezwykle zorganizowana i cudownie pogodna. Uczestniczenie w tych zajęciach, mimo nie zawsze łatwych dla mnie tematów,  było duża przyjemnością. „
Monika Dzięcielska – uczestniczka warsztatów dla kobiet „Mam tę moca

ptaszysko

„Spotkania z Olą są niesamowicie interesujące i pełen pasji, skupia się na konkretach, ale daje przestrzeń by można było swobodnie porozmawiać. Jest profesjonalna, zaraża pozytywną energią, która zostaje jeszcze długo po spotkaniu. Przypomniała mi, jak to jest marzyć i realizować te marzenia, sprawiła, że chcę dalej się rozwijać. Polecam sesje z nią.”
Barbara Kwiatkowska – uczestniczka warsztatów dla kobiet „Mam tę moc”

ptaszysko

„W latach 2010-2014 Aleksandra Gelo-Piesta przeprowadziła cykl szkoleń i wykładów w zakresie sprzedaży (techniki sprzedaży, komunikacja w sprzedaży, obsługa klientek), motywacji, profesjonalnego wizerunku oraz znajomości produktów dla konsultantek swojej grupy sprzedażowej oraz osób z innych grup firmy Mary Kay Cosmetics Poland. Aleksandra jest osobą charyzmatyczną, profesjonalną, sumienną, z poważnym podejściem do wykonywanych obowiązków. Wyróżnia ją pozytywna energia i wiara w ludzi.”

Starsza Niezależna Dyrektor Sprzedaży w firmie Mary Kay – Marta Szczegodzińska

ptaszysko

„Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach P. Aleksandry pt: Lubię siebie, droga do samoakceptacji.  Od samego początku warsztaty były bardzo interesujące i z dużym zainteresowaniem oraz zaangażowaniem brałam w nich udział. Pani Aleksandra to osoba która wzbudza ogromną sympatie i zaufanie. Jej warsztaty to nie teoria. Pani Aleksandra słuchała z zainteresowaniem, opowiadała o sobie, i dużo rzeczy było w formie ćwiczeń. Naprawdę zachęcam aby uczestniczyć choć raz w warsztatach lub spotkać się z Panią Aleksandrą indywidualnie.”

Dorota – uczestniczka warsztatów dla kobiet

“Ola jest coachem, który doskonale wie jak przeprowadzić przez labirynt zmian. Dzięki Oli moja droga poza strefą komfortu nie była wcale taka „wyboista” jak się obawiałam. Warto pracować nad sobą i nawet czasem warto się bać bo jak tylko pokonamy strach wszystko okazuje się dziwnie proste a człowiek staje się silniejszy. Nadal stosuję techniki, których nauczyła mnie Ola i do dziś pomagają przezwyciężyć strach. Dziękuję i polecam!”
Dominika S. – klientka coachingowa