SZKOLENIA BIZNESOWE

Jako trener biznesu specjalizuję się w szkoleniach z zakresu sprzedaży,
obsługi klienta, kompetencji społecznych oraz rozwoju osobistego.

 

biznes

Posiadam ponad 1000 godzin szkoleniowych zrealizowanych w postaci zajęć na sali szkoleniowej, coachingów oraz treningów w terenie dla konsultantek, ajentów i właścicieli salonów prasowych, pracowników salonu kosmetycznego, salonu prasowego, mniejszych i średnich przedsiębiorstw a także ponad 50 godzin zrealizowanych dla uczestników szkoleń otwartych.

Posiadam ponad 12 – letnie praktyczne doświadczenie sprzedażowe zdobywane w takich firmach jak: Warsaw Marriott Hotel, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre, HDS Polska, Mary Kay Poland, Lux Med Sp. z o.o., co czyni mnie trenerem, który nie tylko przekazuje wiedzę ale również odwołuje się do licznych przykładów z pracy na stanowisku sprzedawcy i doskonale rozumie specyfikę pracy w sprzedaży i obsłudze klientów.

W pracy trenerskiej stawiam na budowanie bezpieczeństwa uczestników, tak aby w komfortowych warunkach uczestnicy doświadczali, uczyli się i przekładali nową wiedzę na swoje codzienne obowiązki.

Wszystkie programy szkoleniowe projektuję w oparciu o wcześniejsze badanie potrzeb firmy, cykl Kolba (20% teoria, 80% praktyka), zadania wdrożeniowe wspierające proces nauki osób dorosłych, a także wykorzystuję różnorodne techniki, metody szkoleniowe i coachingowe, a także doświadczenie zebrane z takich obszarów jak sprzedaż, obsługa klienta i zarządzanie zespołem.

Pracuję zgodnie z metodologią SET (Safety – Experiance – Training).

“Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zrozumiem”.

Konfucjusz